| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Samsung VG-SESB11K 165,1 cm (65") Must | €178.12 |
|
www.ox.ee |
Samsung Studio Stand | €201.00 |
|
www.ox.ee |
Samsung VG-SESB11K 165.1 cm (65") Black | €282.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Ekraani minimaalne suurus | 127 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 165,1 cm |
| Kinnituse tüüp | Põrand |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 914 mm |
| Sügavus (minimaalne) | 14,5 cm |
| Sügavus (maksimaalne) | 41,4 cm |
| Kõrgus | 414 mm |
| Kaal | 4,7 kg |
| Pakendi andmed | |
| Arv pakendi kohta | 1 paari |
| Pakendi kaal | 6,3 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | |