Tootja: Peerless
Mudel: SUF660P
EAN: 0735029258377
Peerless SUF660P. Maksimaalne kaal (mahutavus): 68 kg, Ekraani minimaalne suurus: 101,6 cm (40"), Ekraani maksimaalne suurus: 2,03 m (80"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 800 x 400 mm. Kaugus seinast (maksimaalne): 8 mm. Toote värv: Must
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 68 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 101,6 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 2,03 m |
| Kinnituse tüüp | Sein |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 800 x 400 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Teras |
| Sertifikaat | RoHS, UL |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 900 mm |
| Sügavus (maksimaalne) | 8 mm |
| Kõrgus | 554 mm |
| Kaal | 3,2 kg |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | |
| Paigalduskomplekt | |
| Muud funktsioonid | |
| Värv | |
| Ekraani suuruse ühilduvus | 939,8 - 1651 mm |
| Kaal (mittemeetriline) | 3,54 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |
| Ergonoomika | |
| Kaugus seinast (maksimaalne) | 8 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 941 mm |
| Pakendi sügavus | 160 mm |
| Pakendi kõrgus | 60 mm |
| Pakendi kaal | 3,53 kg |