Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 102 kg |
| Kinnituse tüüp | Sein |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 868 mm |
| Sügavus (maksimaalne) | 27,4 cm |
| Kõrgus | 803 mm |
| Kaal | 5,9 kg |
| Pakendi andmed | |
| Arv pakendi kohta | 1 paari |
| Pakendi laius | 908 mm |
| Pakendi sügavus | 143 mm |
| Pakendi kõrgus | 540 mm |
| Pakendi kaal | 7,8 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |
| Pakendi sisu | |
| Paigalduskomplekt | |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |