Tootja: Neomounts
Mudel: NM-W225BLACK
EAN: 5054629993583
Neomounts NM-W225. Maksimaalne kaal (mahutavus): 30 kg, Ekraani minimaalne suurus: 25,4 cm (10"), Ekraani maksimaalne suurus: 81,3 cm (32"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 200 x 200 mm. Kaldenurk: 0 - 20°, Rotatsiooni nurk: 5°, Kaugus seinast (minimaalne): 5 cm, Kaugus seinast (maksimaalne): 37 cm. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Stiprinājumi monitoriem NeoMounts - OReol.eu | €41.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 30 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 25,4 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 81,3 cm |
| Kinnituse tüüp | Sein |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 200 x 200 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Ergonoomika | |
| Kaldenurk | 0 - 20 ° |
| Pöördenurk | 180 ° |
| Rotatsiooni nurk | 5 ° |
| Kaugus seinast (maksimaalne) | 37 cm |
| Kaugus seinast (minimaalne) | 5 cm |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 490 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 265 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 315 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 19 kg |
| Peamise pakendi netokaal | 16,8 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 8 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |
| Tooteid kaubaaluse kohta (euroalus) | 192 tk |
| Muud funktsioonid | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 228 mm |
| Pakendi sügavus | 70 mm |
| Pakendi kõrgus | 239 mm |
| Tehnilised andmed | |
| Pakendi netokaal | 2 kg |