Tootja: Neomounts
Mudel: LED-W750SILVER
EAN: 5054629406175
Neomounts LED-W750. Maksimaalne kaal (mahutavus): 50 kg, Ekraani minimaalne suurus: 81,3 cm (32"), Ekraani maksimaalne suurus: 190,5 cm (75"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 200 x 200 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 600 x 400 mm. Kaldenurk: 0 - 20°, Rotatsiooni nurk: 5°, Kaugus seinast (minimaalne): 5 cm, Kaugus seinast (maksimaalne): 52 cm. Toote värv: Hõbe
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Monitora stiprinājums Newstar LED-W750SILVER 32"-60" | €297.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 50 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 81,3 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 190,5 cm |
| Kinnituse tüüp | Sein |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 200 x 200 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 600 x 400 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Hõbe |
| Ergonoomika | |
| Kaldenurk | 0 - 20 ° |
| Pöördenurk | 120 ° |
| Rotatsiooni nurk | 5 ° |
| Kaugus seinast (maksimaalne) | 52 cm |
| Kaugus seinast (minimaalne) | 5 cm |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 830 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 540 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 185 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 22 kg |
| Peamise pakendi netokaal | 17,3 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 2 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |
| Tooteid kaubaaluse kohta (euroalus) | 36 tk |
| Muud funktsioonid | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 523 mm |
| Pakendi sügavus | 83 mm |
| Pakendi kõrgus | 810 mm |
| Tehnilised andmed | |
| Pakendi netokaal | 8,67 kg |