Tootja: Neomounts
Mudel: LED-W500
EAN: 5052883749717
Tutvustame teleri seinakinnitust Neomounts by Newstar – Must! See must seinakinnitus on sobilik teleritele suuruses 32–60 tolli ning kandevõimega kuni 30 kg. Seinakinnitus on ühilduv erinevate telerimudelitega, olles kohandatav vahemikus 100 x 100 mm kuni 600 x 400 mm VESA kinnitustega.
Seinakinnitus pakub kaldenurka vahemikus 0–20 kraadi ning pöördenurka 6 kraadi, võimaldades vaatenurka vastavalt enda soovile kohandada. Lisaks on seinakinnituse pöördenurk lausa 180 kraadi, võimaldades jälgida telerit erinevatest vaatenurkadest.
Seinakinnituse minimaalne kaugus seinast on 4,7 cm ning maksimaalne kaugus 49 cm, võimaldades seda kasutada erineva suurusega teleritega ja erinevates ruumides. Samuti on sellel ergonoomiline disain, mis tagab mugava vaatamiskogemuse ilma kaela või silmi pingutamata.
Neomounts by Newstar seinakinnitus on lihtne paigaldada ja kaasas on kõik vajalik kinnitustarvikud. See vastab kõikidele vajalikele turvalisusstandarditele ning kvaliteedinõuetele. Seinakinnituse kaal on vaid 5,2 kg, mis teeb selle kergeks ja mugavaks kasutamiseks nii kodus kui ka kaubandusruumides.
Toote mõõtmed pakendis on 380 x 580 x 70 mm ning põhikasti (välimise) sisaldab 3 tükki kogukaaluga 18,2 kg ning netokaaluga 15,7 kg. Neomounts by Newstar seinakinnitus on suurepärane valik kõigile, kes otsivad vastupidavat ja funktsionaalset seinakinnitust oma telerile.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 30 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 81,3 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 152,4 cm |
| Kinnituse tüüp | Sein |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 100 x 100 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 600 x 400 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Ergonoomika | |
| Kaldenurk | 0 - 20 ° |
| Pöördenurk | 180 ° |
| Rotatsiooni nurk | 6 ° |
| Kaugus seinast (maksimaalne) | 49 cm |
| Kaugus seinast (minimaalne) | 4,7 cm |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 390 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 600 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 220 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 18,2 kg |
| Peamise pakendi netokaal | 15,7 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 3 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 7326909890 |
| Tooteid kaubaaluse kohta (euroalus) | 84 tk |
| Tehnilised andmed | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi netokaal | 5,2 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 580 mm |
| Pakendi sügavus | 380 mm |
| Pakendi kõrgus | 70 mm |