Tootja: Neomounts
Mudel: FPMA-W920
EAN: 5054629841846
Neomounts FPMA-W920. Maksimaalne kaal (mahutavus): 10 kg, Ekraani minimaalne suurus: 25,4 cm (10"), Ekraani maksimaalne suurus: 76,2 cm (30"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Kaldenurk: 0 - 180°, Rotatsiooni nurk: 270°, Kaugus seinast (minimaalne): 19 cm, Kaugus seinast (maksimaalne): 46 cm. Toote värv: Hõbe
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 10 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 25,4 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 76,2 cm |
| Kinnituse tüüp | Sein |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Hõbe |
| Ühilduvus | LCD/LED/TFT |
| Ergonoomika | |
| Kaldenurk | 0 - 180 ° |
| Pöördenurk | 180 ° |
| Rotatsiooni nurk | 270 ° |
| Kaugus seinast (minimaalne) | 19 cm |
| Kaugus seinast (maksimaalne) | 46 cm |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 510 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 220 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 280 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 12 kg |
| Peamise pakendi netokaal | 11,1 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 4 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |
| Tooteid kaubaaluse kohta (euroalus) | 84 tk |
| Muud funktsioonid | |
| Päritoluriik | Taiwan |
| Kinnitusliides | VESA |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 127,5 mm |
| Pakendi sügavus | 220 mm |
| Pakendi kõrgus | 280 mm |
| Tehnilised andmed | |
| Pakendi netokaal | 2,77 kg |