Tootja: Neomounts
Mudel: FPMA-W832
EAN: 5054629120606
Neomounts FPMA-W832. Maksimaalne kaal (mahutavus): 15 kg, Ekraani minimaalne suurus: 25,4 cm (10"), Ekraani maksimaalne suurus: 76,2 cm (30"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Kaldenurk: 0 - 30°, Rotatsiooni nurk: 360°, Kaugus seinast (minimaalne): 9 cm, Kaugus seinast (maksimaalne): 42 cm. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Newstar TV/Monitor Wall Mount (Full Motion) for 10"-30" Screen - Black | €62.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 15 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 25,4 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 76,2 cm |
| Kinnituse tüüp | Sein |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Ergonoomika | |
| Kaldenurk | 0 - 30 ° |
| Pöördenurk | 180 ° |
| Rotatsiooni nurk | 360 ° |
| Kaugus seinast (maksimaalne) | 42 cm |
| Kaugus seinast (minimaalne) | 9 cm |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 825 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 290 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 265 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 14,2 kg |
| Peamise pakendi netokaal | 11,1 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 8 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 7326909890 |
| Tooteid kaubaaluse kohta (euroalus) | 96 tk |
| Muud funktsioonid | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 250 mm |
| Pakendi sügavus | 100 mm |
| Pakendi kõrgus | 270 mm |
| Tehnilised andmed | |
| Pakendi netokaal | 1,39 kg |