Tootja: Multibrackets
Mudel: 6874
EAN: 7350073736874
Multibrackets 6874. Maksimaalne kaal (mahutavus): 40 kg, Ekraani minimaalne suurus: 106,7 cm (42"), Ekraani maksimaalne suurus: 190,5 cm (75"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 100 x 100 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 800 x 400 mm. Kaldenurk: -5 - 10°, Pöördenurga ulatus: -90 - 90°, Kaugus seinast (minimaalne): 8,3 cm, Kaugus seinast (maksimaalne): 101 cm. Toote värv: Must, Valge
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 40 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 106,7 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 190,5 cm |
| Kinnituse tüüp | Sein |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 100 x 100 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 800 x 400 mm |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100,100 x 200,200 x 100,200 x 200,200 x 300,200 x 400,300 x 200,300 x 300,400 x 200,400 x 400,600 x 400,800 x 400 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Must, Valge |
| Korpuse materjal | Teras |
| Ergonoomika | |
| Kallutatav | |
| Kaldenurk | -5 - 10 ° |
| Pöördenurga ulatus | -90 - 90 ° |
| Juhtmehaldus | |
| Kaugus seinast (maksimaalne) | 101 cm |
| Kaugus seinast (minimaalne) | 8,3 cm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 1010 mm |
| Sügavus (maksimaalne) | 40,7 cm |
| Kõrgus | 830 mm |
| Kaal | 12,7 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta (euroalus) | 16 tk |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 320 mm |
| Pakendi sügavus | 955 mm |
| Pakendi kõrgus | 100 mm |
| Pakendi kaal | 11,6 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |