Tootja: Chief
Mudel: RLF3
Chief RLF3. Maksimaalne kaal (mahutavus): 90,7 kg, Ekraani minimaalne suurus: 109,2 cm (43"), Ekraani maksimaalne suurus: 2,18 m (86"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 960 x 450 mm. Kõrguse reguleerimise ulatus: 0 - 19,1 mm. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 90,7 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 109,2 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 2,18 m |
| Kinnituse tüüp | Sein |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 960 x 450 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | Jah |
| Kõrguse reguleerimise tüüp | Manuaal |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 0 - 19,1 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 965 mm |
| Sügavus (minimaalne) | 2,5 cm |
| Kõrgus | 487 mm |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Jah |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Lehekülje paigutus | Maastik |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | TUV, cUL |
| Pakendi andmed | |
| Arv pakendi kohta | 1 paari |
| Pakendi kaal | 6,8 kg |