Mudel: 55UR78006LK.AEUD
EAN: 8806087981216
LG 55UR78006LK. Ekraani diagonaal: 139,7 cm (55"), Ekraani resolutsioon: 3840 x 2160 pikslit, HD tüüp: 4K Ultra HD, Ekraani tehnoloogia: LED, Ekraani kuju: Lame. Nutiteleri funktsioon. Loomulik kuvasuhe: 16:9. Digitaalsignaali formaadisüsteem: DVB-S2, DVB-T2. WiFi, Ethernet LAN. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
www.alternate.de |
LG 55UR78006LK 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Nutiteleri funktsioon WiFi Must | €519.00 |
hiq24.de |
| Toimimine | |
| HDR-toega | |
| Mängurežiim | |
| Teleteksti funktsioon | |
| Teletekst | 2000 lehekülge |
| Teleteksti standardid | Ülemine tekst |
| Subtiitrifunktsioon | |
| Videopakkimise formaadid | H.265, HEVC, MPEG2, MPEG4, VP9 |
| Toetatud subtiitriformaadid | DVB |
| Toetatud audioformaadid | AAC, AC3, AC4, EAC3, HE-AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X |
| Toetatud videoformaadid | HEVC, VP9 |
| Ümbritseva valguse andur | |
| Müravähendus | |
| Mängu funktsioonid | Automaatne madala latentsuse režiim (ALLM), Game Dashboard, Game Optimizer |
| 4K suurendus | |
| Video tihendamine | |
| Vanemlik kontroll | |
| Nutitelefoni kaughaldus | |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 139,7 cm |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| Ekraani resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Progressiivne skaneerimine | |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Ekraani kuju | Lame |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraaniformaadi reguleerimine | 4:3, 16:9, Suum |
| Oma värskendussagedus | 50 Hz |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 139,7 cm |
| Nutiteler | |
| Nutiteleri funktsioon | |
| Internetitelevisioon | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Web OS |
| Operatsioonisüsteemi versioon | webOS 23 |
| Ekraanipeegeldus | |
| Video on Demand (VOD) tugi | |
| Apple AirPlay 2 tugi | |
| Hübriidtelevisioon (HbbTV) | |
| Nutirežiimid | Kino, Filmmaker, Sport, Standard, Ere |
| Elustiili äpid | Sedition Art |
| Muusikaäpid | Spotify |
| Spordiäpid | DAZN, Sports Alerts |
| Võrgustumine | |
| WiFi | |
| Ethernet LAN | |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Väikese energiavajadusega bluetooth-tehnoloogia (BLE) | |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Bluetooth | |
| Miracast-sertifikaat | |
| Veebilehitseja | |
| Brausimine | |
| Pesad & liidesed | |
| HDMI-portide arv | 3 |
| PC-sisend (D-Sub) | |
| HDMI-versioon | 2.1 |
| Heli tagasikanal (ARC) | |
| HDCP | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| Digitaalne video koaksiaalväljund | 1 |
| RF-portide arv | 1 |
| RF-konnektori tüüp | F, IEC |
| Ühtne liides (CI) | |
| Ühine liides Plus (CI+) | |
| AC (toide) sisend | |
| Olmeelektroonika juhtimine (CEC) | SimpLink |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Värvi nimi | Essence Graphite |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 300 x 300 mm |
| Pakendi andmed | |
| Töölaua alus | |
| e-Manual | |
| Pakendi laius | 1360 mm |
| Pakendi sügavus | 162 mm |
| Pakendi kõrgus | 810 mm |
| Pakendi kaal | 18,9 kg |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 81 kWh |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 121 kWh |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Energiasäästurežiim | |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Elektrooniline programmijuht (EPG) | |
| Ekraanikuva (OSD) | |
| OSD-keelte arv | 37 |
| Tavapärane hotellirežiim | |
| Hotelli režiim | |
| Ökorežiim | |
| Automaatne väljalülitus | |
| Unetaimer | |
| Sisse/välja taimer | |
| Ülendatav püsivara | |
| Töötab Amazon Alexea'ga | |
| Audio | |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 20 W |
| Audio dekoodrid | Dolby Atmos, Dolby Digital |
| Helirežiimid | AI Sound Pro |
| Kohanduv heli | |
| Helitugevuse automaatne reguleerimine | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 1235 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 230 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 780 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 14,1 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 1235 mm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 57,5 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 715 mm |