Mudel: SDV5120/12
EAN: 8712581564179
Mõõtmetega 150 x 248 x 46 mm on see kompaktne antenn ideaalne neile, kes otsivad ruumisäästlikku lahendust. Sellel on 18 meetri pikkune kaabel, mis annab teile paindlikkuse antenni optimaalseks paigutamiseks signaali vastuvõtuks.
Philipsi digitaalne televiisori antenn SDV5120/12 on lihtne paigaldada ning selleks ei ole vaja täiendavat toiteallikat, sest see saab toitu kas 220VAC või 12VDC toiteplokilt. Selle takistus on 75 Ω, tagades ühilduvuse enamike televiisoritega.
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Antennivõimenduse tase (maksimaalne) | 36 dBi |
| Sisemine | |
| Mõõdud (l x s x k) | 150 x 248 x 46 mm |
| Toitenõuded | 220VAC / 12VDC |
| Kaabli pikkus | 18 m |
| Näivtakistus | 75 Ω |