Tootja: Varta
Mudel: 17634 101 421
EAN: 4008496677443
Varta Premium LED Light 3AAA. Plinktule tüüp: Käsitaskulamp, Toote värv: Alumiinium, Korpuse materjal: Alumiinium. Lambi tüüp: LED, Lampide arv: 1 lambid, Valgusvoog: 30 lm. Aku tüüp: AAA, Aku tööiga (maksimaalne): 13 h. Laius: 117 mm, Sügavus: 32 mm, Kõrgus: 32 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 100 mm, Pakendi sügavus: 36 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Varta Premium LED Light 3AAA Alumiinium Käsitaskulamp | €26.13 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Plinktule tüüp | Käsitaskulamp |
| Toote värv | Alumiinium |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Veekindel | |
| Valgustus | |
| Lambi tüüp | LED |
| Lampide arv | 1 lambid |
| Valgusvoog | 30 lm |
| Valguskiire distants (max) | 36 m |
| Võimsus | |
| Toetatud akude arv | 3 |
| Aku tüüp | AAA |
| Aku tööiga (maksimaalne) | 13 h |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 100 mm |
| Pakendi sügavus | 36 mm |
| Pakendi kõrgus | 230 mm |
| Pakendi kaal | 140 g |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Kaasasolevate akude arv | 3 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 120,9 g |
| Sügavus | 32 mm |
| Laius | 117 mm |
| Kõrgus | 32 mm |