Tootja: Varta
Mudel: 17650 101 421
EAN: 4008496021529
Varta Outdoor Sports H20 Pro. Plinktule tüüp: Peapaelaga taskulamp, Toote värv: Hall, Punane, Korpuse materjal: Akrüülnitriil butadieen stüreen (ABS), Polükarbonaat. Lambi tüüp: LED, Valgusväljund (max): 200 lm, Valguskiire distants (max): 50 m. Aku tüüp: AAA, Akutehnoloogia: Aluseline, Aku tööiga (maksimaalne): 52 h. Laius: 45 mm, Kaal: 91,9 g. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi tüüp: Blisterpakend
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Varta H20 Pro | €23.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Plinktule tüüp | Peapaelaga taskulamp |
| Toote värv | Hall, Punane |
| Korpuse materjal | Akrüülnitriil butadieen stüreen (ABS), Polükarbonaat |
| Kontrolli tüüp | Nööbid |
| Veekindel | |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IPX4 |
| Reguleeritav peapael | |
| Valgustus | |
| Lambi tüüp | LED |
| Võimsusastete arv | 3 |
| Valgusväljund (max) | 200 lm |
| Valguskiire distants (max) | 50 m |
| Võimsus | |
| Toetatud akude arv | 3 |
| Akutehnoloogia | Aluseline |
| Aku tüüp | AAA |
| Aku tööiga (maksimaalne) | 52 h |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Kaasasolevate akude arv | 3 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 91,9 g |
| Laius | 45 mm |