Tootja: Varta
Mudel: 18811 101 421
EAN: 4008496849604
Varta HIGH OPTICS F20. Plinktule tüüp: Käsitaskulamp, Toote värv: Must, Korpuse materjal: Alumiinium. Lambi tüüp: LED, Lampide arv: 1 lambid, Pirni võimsus: 3 W. Aku tüüp: AA, Akutehnoloogia: Aluseline, Aku tööiga (maksimaalne): 45 h. Sügavus: 180 mm, Kaal: 158 g, Pea läbimõõt: 3,2 cm. Pakendi tüüp: Blisterpakend
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Lukturi Varta LED High optics, 3W, (+2xAA), 180 lm (LAVA 18811) - OReol.eu | €28.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Plinktule tüüp | Käsitaskulamp |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Põrutuskindel | |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IPX4 |
| Kaitseklaas | III |
| Valgustus | |
| Lambi tüüp | LED |
| Lampide arv | 1 lambid |
| Pirni võimsus | 3 W |
| Valgusväljund (max) | 180 lm |
| Valguskiire distants (max) | 111 m |
| Võimsus | |
| Toetatud akude arv | 2 |
| Akutehnoloogia | Aluseline |
| Aku tüüp | AA |
| Aku tööiga (maksimaalne) | 45 h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 158 g |
| Pea läbimõõt | 3,2 cm |
| Sügavus | 180 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |