Tootja: Varta
Mudel: 18901 101 111
EAN: 4008496978946
Varta F30R. Plinktule tüüp: Käsitaskulamp, Toote värv: Must, Põrutuskindel kuni: 2 m. Lambi tüüp: LED, Pirni võimsus: 10 W, Valgusvoog: 700 lm. Aku mahutavus: 2600 mAh. Laius: 225 mm, Kaal: 359 g, Pea läbimõõt: 4,2 cm. Kogus pakis: 1 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Varta Vart LED Taschenl. Nigh. Cut. F30R 700lm | inkl. 1x | €41.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Plinktule tüüp | Käsitaskulamp |
| Toote värv | Must |
| Veekindel | |
| Põrutuskindel | |
| Põrutuskindel kuni | 2 m |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IPX4 |
| Valgustus | |
| Lambi tüüp | LED |
| Pirni võimsus | 10 W |
| Võimsusastete arv | 4 |
| Valgusvoog | 700 lm |
| Valguskiire distants (max) | 300 m |
| Võimsus | |
| Aku mahutavus | 2600 mAh |
| Laadimisindikaator | |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 359 g |
| Pea läbimõõt | 4,2 cm |
| Laius | 225 mm |