Tootja: Varta
Mudel: 17608 101 421
EAN: 4008496056453
Varta F30 Pro. Plinktule tüüp: Käsitaskulamp, Toote värv: Must, Korpuse materjal: Alumiinium, Polükarbonaat, Kumm, Silikoon. Lambi tüüp: LED, Valgusvoog: 400 lm, Valgusväljund (min): 400 lm. Aku tüüp: AAA, Aku pinge: 1,5 V. Sügavus: 128,7 mm, Kaal: 144,2 g, Pea läbimõõt: 3,6 cm. Kogus pakis: 1 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Varta F30 Pro Black Hand flashlight LED | €14.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Plinktule tüüp | Käsitaskulamp |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Alumiinium, Polükarbonaat, Kumm, Silikoon |
| Kontrolli tüüp | Nööbid |
| Loodud lastele | |
| Veekindel | |
| Põrutuskindel | |
| Põrutuskindel kuni | 1 m |
| Valgustus | |
| Lambi tüüp | LED |
| Võimsusastete arv | 1 |
| Valgusvoog | 400 lm |
| Valgusväljund (max) | 400 lm |
| Valgusväljund (min) | 400 lm |
| Valguskiire distants (min) | 150 m |
| Taskulambi režiimid | Kõrge, Madal, Strobo režiim |
| Valgusrežiimide arv | 3 |
| Võimsus | |
| Toetatud akude arv | 3 |
| Aku tüüp | AAA |
| Aku pinge | 1,5 V |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 144,2 g |
| Pea läbimõõt | 3,6 cm |
| Sügavus | 128,7 mm |
| Tehnilised andmed | |
| Garantiiaeg | 3 aasta(t) |