Tootja: Varta
Mudel: 18812 101 421
EAN: 4008496849628
Varta 18812 101 421. Plinktule tüüp: Käsitaskulamp, Toote värv: Must, Korpuse materjal: Alumiinium. Lambi tüüp: LED, Lampide arv: 1 lambid, Pirni võimsus: 4 W. Aku tüüp: C, Akutehnoloogia: Aluseline, Aku tööiga (maksimaalne): 110 h. Sügavus: 259 mm, Kaal: 457 g, Pea läbimõõt: 4,3 cm. Pakendi tüüp: Blisterpakend
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Lukturi Varta LED High optics 4W (+3xC) 300 lm (LAVA 18812) - OReol.eu | €33.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Plinktule tüüp | Käsitaskulamp |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Põrutuskindel | |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IPX4 |
| Kaitseklaas | III |
| Valgustus | |
| Lambi tüüp | LED |
| Lampide arv | 1 lambid |
| Pirni võimsus | 4 W |
| Valgusväljund (max) | 300 lm |
| Valguskiire distants (max) | 220 m |
| Võimsus | |
| Toetatud akude arv | 3 |
| Akutehnoloogia | Aluseline |
| Aku tüüp | C |
| Aku tööiga (maksimaalne) | 110 h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 457 g |
| Pea läbimõõt | 4,3 cm |
| Sügavus | 259 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |