Tootja: Varta
Mudel: 18650 101 401
EAN: 4008496021567
Varta 18650 101 401. Plinktule tüüp: Peapaelaga taskulamp, Toote värv: Must, Kontrolli tüüp: Nööbid. Päritoluriik: Hiina. Lambi tüüp: LED, Valgusvoog: 400 lm, Valguskiire distants (max): 45 m
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Varta Outdoor Sports H30R Wireless Pro | €31.99 |
|
www.photopoint.ee |
Taskulamp Varta SPORTS H30R PRO | €35.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Plinktule tüüp | Peapaelaga taskulamp |
| Toote värv | Must |
| Kontrolli tüüp | Nööbid |
| Pritsmekindel | |
| Põrutuskindel | |
| Põrutuskindel kuni | 2 m |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IPX7 |
| Valgustus | |
| Lambi tüüp | LED |
| Valgusvoog | 400 lm |
| Valguskiire distants (max) | 45 m |
| Võimsus | |
| Taaslaetav aku | |
| Funktsioonid | |
| Päritoluriik | Hiina |