Tootja: Varta
Mudel: 17635 101 421
EAN: 4008496677474
Varta 17635. Plinktule tüüp: Käsitaskulamp, Toote värv: Metallik, Korpuse materjal: Alumiinium. Lambi tüüp: LED, Lampide arv: 1 lambid, Pirni võimsus: 1 W. Aku tüüp: AA, Aku tööiga (maksimaalne): 4 h. Sügavus: 175 mm, Kaal: 92 g, Pea läbimõõt: 3 cm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi tüüp: Blisterpakend
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Фонари Varta Premium LED (17635101421) - OReol.eu | €17.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Plinktule tüüp | Käsitaskulamp |
| Toote värv | Metallik |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Veekindel | |
| Põrutuskindel | |
| Sisse/välja lüliti | |
| Valgustus | |
| Lambi tüüp | LED |
| Lampide arv | 1 lambid |
| Pirni võimsus | 1 W |
| Võimsusastete arv | 1 |
| Valgusvoog | 60 lm |
| Valguskiire distants (max) | 100 m |
| Võimsus | |
| Toetatud akude arv | 2 |
| Aku tüüp | AA |
| Aku tööiga (maksimaalne) | 4 h |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 92 g |
| Pea läbimõõt | 3 cm |
| Sügavus | 175 mm |