Tootja: Varta
Mudel: 17627 101 421
EAN: 4008496927609
Varta 17627101421. Plinktule tüüp: Käsitaskulamp, Toote värv: Must, Punane, Korpuse materjal: Alumiinium. Lambi tüüp: LED, Lampide arv: 1 lambid, Valgusvoog: 235 lm. Aku tüüp: AAA. Sügavus: 122 mm, Kaal: 157 g, Pea läbimõõt: 4 cm. Kogus pakis: 1 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Varta 17627101421 Must, Punane Käsitaskulamp LED | €14.70 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Plinktule tüüp | Käsitaskulamp |
| Toote värv | Must, Punane |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Pritsmekindel | |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IPX4 |
| Valgustus | |
| Lambi tüüp | LED |
| Lampide arv | 1 lambid |
| Võimsusastete arv | 2 |
| Valgusvoog | 235 lm |
| Valguskiire distants (max) | 151 m |
| Võimsus | |
| Toetatud akude arv | 3 |
| Aku tüüp | AAA |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 157 g |
| Pea läbimõõt | 4 cm |
| Sügavus | 122 mm |
| Pakendi sisu | |
| Randmerihm | |