Tootja: Philips
Mudel: SFL4002T/10
EAN: 4895229114050
Philips SFL4002T/10. Plinktule tüüp: Vajutatava mehhanismiga taskulamp, Toote värv: Must, Rahvusvahelise kaitse (IP) kood: IPX4. Lambi tüüp: LED. Aku tüüp: AA, Akutehnoloogia: Aluseline. Pakendi laius: 90 mm, Pakendi sügavus: 28 mm, Pakendi kõrgus: 210 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
intop.lt |
LED žibintuvėlis 2xAA, 110 liumenų | €11.53 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Plinktule tüüp | Vajutatava mehhanismiga taskulamp |
| Toote värv | Must |
| Veekindel | |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IPX4 |
| Valgustus | |
| Lambi tüüp | LED |
| Võimsus | |
| Toetatud akude arv | 2 |
| Aku tüüp | AA |
| Akutehnoloogia | Aluseline |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 90 mm |
| Pakendi sügavus | 28 mm |
| Pakendi kõrgus | 210 mm |
| Pakendi kaal | 117 g |
| Välise kartongpakendi laius (cm) | 31,4 cm |
| Välise kartongpakendi pikkus (cm) | 37,8 cm |
| Välise kartongpakendi kõrgus (cm) | 21,2 cm |