Tootja: Philips
Mudel: SFL4001T/10
EAN: 4895229114043
Philips SFL4001T/10. Plinktule tüüp: Vajutatava mehhanismiga taskulamp, Toote värv: Must, Rahvusvahelise kaitse (IP) kood: IPX4. Lambi tüüp: LED. Aku tüüp: AAA, Akutehnoloogia: LR03. Pakendi laius: 90 mm, Pakendi sügavus: 38 mm, Pakendi kõrgus: 210 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Plinktule tüüp | Vajutatava mehhanismiga taskulamp |
| Toote värv | Must |
| Veekindel | |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IPX4 |
| Valgustus | |
| Lambi tüüp | LED |
| Võimsus | |
| Toetatud akude arv | 4 |
| Aku tüüp | AAA |
| Akutehnoloogia | LR03 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 90 mm |
| Pakendi sügavus | 38 mm |
| Pakendi kõrgus | 210 mm |
| Pakendi kaal | 159 g |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |
| Välise kartongpakendi laius (cm) | 31,4 cm |
| Välise kartongpakendi pikkus (cm) | 33,4 cm |
| Välise kartongpakendi kõrgus (cm) | 26,6 cm |