Tootja: Philips
Mudel: SFL7000/10
EAN: 8712581599683
Philips LightLife SFL7000/10. Plinktule tüüp: Käsitaskulamp, Toote värv: Must. Valgusvoog: 110 lm, Valguskiire distants (max): 120 m, Pirni tüüp: 3 W LED. Aku tüüp: C/LR14 alkaline, Aku tööiga (maksimaalne): 5 h. Laius: 4,4 mm, Sügavus: 3,2 mm, Kõrgus: 24,6 mm. Kogus pakis: 1 tk, EAN/UPC/GTIN (pakend): 87 12581 59968 3, Pakendi laius: 15,5 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Фонари Philips SFL7000/10 - OReol.eu | €38.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Plinktule tüüp | Käsitaskulamp |
| Toote värv | Must |
| Veekindel | |
| Võimsus | |
| Toetatud akude arv | 3 |
| Aku tüüp | C/LR14 alkaline |
| Aku tööiga (maksimaalne) | 5 h |
| Valgustus | |
| Valgusvoog | 110 lm |
| Valguskiire distants (max) | 120 m |
| Pirni tüüp | 3 W LED |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| EAN/UPC/GTIN (pakend) | 87 12581 59968 3 |
| Pakendi laius | 15,5 mm |
| Pakendi sügavus | 3,5 mm |
| Pakendi kõrgus | 320 mm |
| Pakendi tüüp | Blister Clamshell blister |
| Välise kartongpakendi brutokaal | 1,08 kg |
| Välise kartongpakendi pikkus (cm) | 33,5 cm |
| Pakendusmaterjal | Karton PET |
| Välise kartongpakendi netokaal | 0,591 kg |
| Väliste kartongpakendite kogus | 3 tk |
| Välise kartongpakendi tareeritud kaal | 0,489 kg |
| Välise kartongpakendi laius (cm) | 18 cm |
| Välise kartongpakendi kõrgus (cm) | 18 cm |
| Pakendi tareeritud kaal | 0,0990 kg |
| Pakendi netokaal | 0,197 kg |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Mõõdud (l x s x k) | 44 x 32 x 246 mm |
| Kaal | 220 g |
| Sügavus | 3,2 mm |
| Laius | 4,4 mm |
| Kõrgus | 24,6 mm |
| Logistika andmed | |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 87 12581 59969 0 |