Tootja: StarTech.com
Mudel: RKCASTER2
EAN: 0065030883030
StarTech.com RKCASTER2. Tüüp: Rullikrattad, Toote värv: Must, Roostevaba teras, Maksimaalne kaal (mahutavus): 250 kg. Laius: 65 mm, Sügavus: 92 mm, Kõrgus: 72,5 mm. Kogus pakis: 4 tk, Pakendi laius: 225 mm, Pakendi sügavus: 125 mm. Põhikasti (välimise) laius: 410 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 245 mm, Põhikasti (välimise) kõrgus: 390 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
StarTech.com RKCASTER2 püstikutarvik Rullikrattad | €61.76 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Rullikrattad |
| Toote värv | Must, Roostevaba teras |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 250 kg |
| Ühilduvus | 4POSTRACK12U RK1224WALHM 4POSTRACK25U RK1232WALHM RK1233BKM RK1520WALHM RK1833BKM RK2620WALHM RK2433BKM RK616WALM RK2537BKM RK9WALM RK4242BK24 RK4242BK30 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 65 mm |
| Sügavus | 92 mm |
| Kõrgus | 72,5 mm |
| Kaal | 2,4 kg |
| Pakendi sisu | |
| Kruvi tüüp | 18 |
| Kaasas kruvid | |
| Koos seibidega | |
| Kaasas olevate seibide arv | 18 |
| Kaasas pähklid | |
| Mutrite arv | 18 |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 4 tk |
| Pakendi laius | 225 mm |
| Pakendi sügavus | 125 mm |
| Pakendi kõrgus | 90 mm |
| Pakendi kaal | 2,6 kg |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 410 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 245 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 390 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 12 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |