Tootja: mophie
Mudel: 401107705
EAN: 0840056140493
mophie 401107705. Plinktule tüüp: Käsitaskulamp, Toote värv: Must, Kontrolli tüüp: Nööbid. Lambi tüüp: LED. Aku mahutavus: 9900 mAh. Laius: 72,4 mm, Sügavus: 72,4 mm, Kõrgus: 264,9 mm. Kogus pakis: 1 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
mophie 401107705 taskulamp Must Käsitaskulamp LED | €38.67 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Plinktule tüüp | Käsitaskulamp |
| Toote värv | Must |
| Kontrolli tüüp | Nööbid |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Valgustus | |
| Lambi tüüp | LED |
| Võimsus | |
| Taaslaetav aku | |
| Aku mahutavus | 9900 mAh |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB |
| Kandekarp | Jah |
| Juhend | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 521,6 g |
| Kõrgus | 264,9 mm |
| Laius | 72,4 mm |
| Sügavus | 72,4 mm |