| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.emundia.si |
HAMA "Solid Pro" LED svetilka, 200 lumnov | €19.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Plinktule tüüp | Käsitaskulamp |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Valgustus | |
| Lambi tüüp | COB LED |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 200 g |
| Sügavus | 175 mm |
| Pea läbimõõt | 3,5 cm |