Tootja: Hama
Mudel: 00136231
EAN: 4047443265760
Hama Regular R-147. Plinktule tüüp: Käsitaskulamp, Toote värv: Must. Lambi tüüp: LED, Lampide arv: 1 lambid, Pirni võimsus: 1 W. Aku tüüp: AA Mignon. Laius: 20 mm, Sügavus: 20 mm, Kõrgus: 147 mm. Kogus pakis: 1 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Hama Regular R-147 Must Käsitaskulamp LED | €37.26 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Plinktule tüüp | Käsitaskulamp |
| Toote värv | Must |
| Valgustus | |
| Lambi tüüp | LED |
| Lampide arv | 1 lambid |
| Pirni võimsus | 1 W |
| Lambi tööiga | 30000 h |
| Valgusvoog | 100 lm |
| Valguskiire distants (max) | 75 m |
| Võimsus | |
| Toetatud akude arv | 1 |
| Aku tüüp | AA Mignon |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Randmerihm | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 98 g |
| Sügavus | 20 mm |
| Laius | 20 mm |
| Kõrgus | 147 mm |