Tootja: Hama
Mudel: 00136673
EAN: 4047443334091
Hama Professional 4. Plinktule tüüp: Universaalne taskulamp, Toote värv: Must, Korpuse materjal: Alumiinium. Lampide arv: 1 lambid, Valgusvoog: 370 lm, Valguskiire distants (max): 205 m. Aku tüüp: AAA. Laius: 42 mm, Sügavus: 147 mm, Kõrgus: 42 mm. Kogus pakis: 1 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.emundia.si |
HAMA LED svetilka 'Professional 4', 370 lumnov | €41.89 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Plinktule tüüp | Universaalne taskulamp |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Põrutuskindel | |
| Konks | |
| Valgustus | |
| Lampide arv | 1 lambid |
| Võimsusastete arv | 3 |
| Valgusvoog | 370 lm |
| Valguskiire distants (max) | 205 m |
| Valguse värv | Valge |
| Võimsus | |
| Toetatud akude arv | 4 |
| Aku tüüp | AAA |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 213 g |
| Kõrgus | 42 mm |
| Laius | 42 mm |
| Sügavus | 147 mm |