| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Hama latarka czolowa LED "COB 110" 4047443385338 001366940000 (4047443385338) kabatas lukturis | €14.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote värv | Must, Hall, Oranž |
| Korpuse materjal | Plast |
| Valgustus | |
| Valguse värv | Valge |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 45 g |
| Kõrgus | 43 mm |
| Laius | 58 mm |
| Sügavus | 39 mm |
| Tehnilised andmed | |
| Ulatus | 15 m |
| Valgustehnoloogia | LED |