Tootja: Hama
Mudel: 00123114
EAN: 4047443198877
Hama Classic. Plinktule tüüp: Pliiats-taskulamp, Toote värv: Must. Lambi tüüp: LED, Pirni võimsus: 0,5 W, Lambi tööiga: 30000 h. Aku tüüp: Micro AAA. Laius: 18 mm, Sügavus: 18 mm, Kõrgus: 98 mm. Kogus pakis: 1 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.gangaelectronica.es |
Hama LED Flashlight Classic C-98 Black | €18.20 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Plinktule tüüp | Pliiats-taskulamp |
| Toote värv | Must |
| Veekindel | |
| Valgustus | |
| Lambi tüüp | LED |
| Pirni võimsus | 0,5 W |
| Lambi tööiga | 30000 h |
| Valgusvoog | 17 lm |
| Valguskiire distants (max) | 30 m |
| Võimsus | |
| Toetatud akude arv | 1 |
| Aku tüüp | Micro AAA |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 20 g |
| Sügavus | 18 mm |
| Laius | 18 mm |
| Kõrgus | 98 mm |