Tootja: Hama
Mudel: 00136235
EAN: 4047443292247
Hama 2in1. Plinktule tüüp: Käsitaskulamp, Toote värv: Must, Sinine, Kuld, Roheline, Punane, Hõbe. Lambi tüüp: LED, Lampide arv: 3 lambid, Valgusvoog: 4 lm. Aku tüüp: LR44. Laius: 14 mm, Sügavus: 14 mm, Kõrgus: 77 mm. Kogus pakis: 24 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
balticdata.lv |
Hama Torch 2in1 | €2.46 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Plinktule tüüp | Käsitaskulamp |
| Toote värv | Must, Sinine, Kuld, Roheline, Punane, Hõbe |
| Veekindel | |
| Põrutuskindel | |
| Sisse/välja lüliti | |
| Valgustus | |
| Lambi tüüp | LED |
| Lampide arv | 3 lambid |
| Võimsusastete arv | 1 |
| Valgusvoog | 4 lm |
| Valguse värv | Valge |
| Võimsus | |
| Toetatud akude arv | 3 |
| Aku tüüp | LR44 |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 24 tk |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 22 g |
| Kõrgus | 77 mm |
| Laius | 14 mm |
| Sügavus | 14 mm |