Tootja: Hama
Mudel: 00185801
EAN: 4047443405050
Hama 00185801. Plinktule tüüp: Käsitaskulamp, Toote värv: Hall, Hõbe. Lambi tüüp: LED, Lampide arv: 1 lambid, Pirni võimsus: 10 W. Aku tüüp: AAA. Laius: 39 mm, Sügavus: 132 mm, Kaal: 200 g. Kaasasolevate akude arv: 4 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.gangaelectronica.es |
Hama LED-Flashlight Ultra PRO1000 Lumen | €41.20 |
|
www.emundia.si |
HAMA LED svetilka 'Ultra Pro', 1000 lumnov | €43.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Plinktule tüüp | Käsitaskulamp |
| Toote värv | Hall, Hõbe |
| Veekindel | |
| Põrutuskindel | |
| Valgustus | |
| Lambi tüüp | LED |
| Lampide arv | 1 lambid |
| Pirni võimsus | 10 W |
| Valgusvoog | 1000 lm |
| Valguskiire distants (max) | 200 m |
| Valguse värv | Valge |
| Võimsus | |
| Toetatud akude arv | 4 |
| Aku tüüp | AAA |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Kaasasolevate akude arv | 4 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 200 g |
| Laius | 39 mm |
| Sügavus | 132 mm |