| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.gangaelectronica.es |
Hama LED-Hoofdlamp 160 | €19.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote värv | Hall, Oranž |
| Korpuse materjal | Plast |
| Võimsus | |
| Aku eluiga | 6,5 h |
| Valgustus | |
| Valguse värv | Punane, Valge |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 52 g |
| Sügavus | 32 mm |
| Laius | 68 mm |
| Kõrgus | 43 mm |
| Tehnilised andmed | |
| Ulatus | 85 m |
| Valgustehnoloogia | LED |