Tootja: Duracell
Mudel: MLT-20C
EAN: 0884620023676
Duracell TOUGH TORCH MLT-20C. Plinktule tüüp: Käsitaskulamp, Toote värv: Must, Korpuse materjal: Alumiinium. Lambi tüüp: LED, Lampide arv: 1 lambid, Valgusvoog: 510 lm. Aku tüüp: AAA, Aku eluiga: 5 h. Laius: 190 mm, Sügavus: 40 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Lukturi Duracell MLT-20C - OReol.eu | €27.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Plinktule tüüp | Käsitaskulamp |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Veekindel | |
| Põrutuskindel | |
| Valgustus | |
| Lambi tüüp | LED |
| Lampide arv | 1 lambid |
| Valgusvoog | 510 lm |
| Valguskiire distants (max) | 268 m |
| Taskulambi režiimid | SOS-režiim, Strobo režiim |
| LED-i tüüp | CREE |
| Võimsus | |
| Toetatud akude arv | 6 |
| Aku tüüp | AAA |
| Aku eluiga | 5 h |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Randmerihm | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 190 mm |
| Sügavus | 40 mm |
| Tehnilised andmed | |
| Kogus | 1 |