| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
SAMSUNG EF-PT636 | €55.17 |
|
www.pure-gaming.fr |
Samsung EF-PT636CBE 25,6 cm (10.1") Housse Noir | €64.91 |
|
www.topbiz.fr |
Samsung EF-PT636CBE Housse 10.1" | €67.77 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 25,6 cm |
| Karbi tüüp | Kate |
| Toote peamine värv | Must |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Ühilduvus | Galaxy Tab Active4 Pro |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Ooterežiim | |
| Õlarihm | |
| Randmerihm | |
| Aku | |
| Sisseehitatud aku | |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 260,4 mm |
| Sügavus | 25,8 mm |
| Kõrgus | 175,8 mm |
| Kaal | 263 g |