Tootja: Microsoft
Mudel: 8PW-00019
EAN: 0889842798968
Microsoft Surface Pro 8 on võimas tahvelarvuti, millel on suurepärased omadused ja jõudlus. Sellel on 33 cm (13-tolline) puutetundlik ekraan, mille eraldusvõime on 2880 x 1920 pikslit ning loomulik kuvasuhe 3:2. See tagab selge ja terava kuvakvaliteedi, olgu tegemist töö, meelelahutuse või loovtegevusega.
Surface Pro 8 on varustatud Intel® Core™ i7 protsessoriga, mis pakub suurepärast töökiirust ja võimsust. Protsessori jõudlust täiendab 16 GB sisemälu, mis tagab sujuva töö ning võimaldab hõlpsat mitme ülesande täitmist. Lisaks sellele on Surface Pro 8 varustatud Intel Iris Xe Graphics graafikaadapteriga, mis tagab suurepärase visuaalse kvaliteedi ja võimaldab sujuvat videote esitamist ning graafiliste rakenduste kasutamist.
Sellel tahvelarvutil on ka WiFi 6 (802.11ax) tugi, mis võimaldab kiiret ja stabiilset internetiühendust. Lisaks sellele on Bluetooth 5.1 funktsionaalsus, mis võimaldab juhtmevaba ühenduvust erinevate seadmetega. Surface Pro 8 kaalub vaid 891 grammi ning selle õhuke ja kompaktne disain muudab selle ideaalseks kaasaskandmiseks.
Windows 11 Pro operatsioonisüsteem tagab suurepärase kasutajakogemuse ning võimaldab juurdepääsu erinevatele rakendustele ja funktsioonidele. Lisaks on Surface Pro 8 toetatud Microsofti tarkvara, nagu Microsoft 365, mis pakub täiendavaid võimalusi tööde loomiseks, jagamiseks ja töötlemiseks.
Surface Pro 8-l on ka mitmeid muid kasulikke omadusi, nagu Dolby Atmos helisüsteem, mis pakub rikkalikku ja immersiivset heli ning kaheksa tunni aku tööiga, mis tagab pikaajalise kasutamise. Lisaks on sellel ka eesmine ja tagumine kaamera ning mitu ühenduspesa, sealhulgas USB 3.2 Gen 2 ja Thunderbolt.
Kvaliteetne ehitus ja grafiitvärv lisavad Surface Pro 8-le stiilsust ja elegantsi. Selle alumiiniumkorpuse materjal tagab vastupidavuse ja vastupidavuse igapäevasele kasutamisele.
Kokkuvõttes on Microsoft Surface Pro 8 võimas ja mitmekülgne tahvelarvuti, mis pakub suurepärast jõudlust ja kasutuskogemust. Olgu tegemist töö, õppimise, meelelahutuse või loomingulise tööga, Surface Pro 8 vastab kõigile nõudmistele ning pakub mugavust ja produktiivsust igapäevastes tegevustes.
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Võrgustumine | |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.1 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Salvesti | |
| Sisemine mälumaht | 256 GB |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Salvestusseade | SSD |
| Tarkvara | |
| Platvorm | Windows |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Proovitarkvara | Microsoft 365 |
| Operatsioonisüsteemi keel | Araabia keel, Taani, Saksa keel, Hollandi, Inglise keel, Hispaania, Soome, Prantsuse keel, Itaalia, Norra, Poola, Portugali, Rootsi |
| Disain | |
| Toote kuju | Tahvel |
| Toote värv | Grafiit |
| Seadme tüüp | Täissuuruses tahvelarvuti |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Erineelduvuskiirus (SAR) keha juures (EL) | 1,5 W/kg |
| Päritoluriik | Hiina |
| Kaamera | |
| Tagumise kaamera tüüp | Üks kaamera |
| Tagakaamera resolutsioon (numbriline) | 10 MP |
| Automaatfookus | |
| Tagakaamera välk | |
| Videosalvestus | |
| Videosalvestusrežiimid | 1080p, 2160p |
| Maksimaalne video resolutsioon | 3712 x 2784 pikslit |
| Video salvestamise kiirus | 30 fps |
| Esikaamera | |
| Esikaamera resolutsioon (numbriline) | 5 MP |
| Esikaamera välk | |
| Windows Hello | |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 33 cm |
| Ekraani resolutsioon | 2880 x 1920 pikslit |
| Puutetundliku ekraani tüüp | Mahtuvustajur |
| Pikslite tihedus | 267 punkti tolli kohta |
| Loomulik kuvasuhe | 3:2 |
| Mälu | |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | LPDDR4x-SDRAM |
| Maksimaalne sisemälu | 16 GB |
| Toimimine | |
| GPS | |
| Assisted GPS (A-GPS) | |
| Kiirendusmõõtur | |
| Ümbritseva valguse andur | |
| Güroskoop | |
| Magnetomeeter | |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | |
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i7 |
| Protsessori generatsioon | 11th gen Intel® Core™ i7 |
| Protsessori mudel | i7-1185G7 |
| Protsessori võimendussagedus | 4,8 GHz |
| Protsessorituumad | 4 |
| Protsessori vahemälu | 12 MB |
| Seadistatav TDP alamväärtuse sagedus | 1,2 GHz |
| Pesad & liidesed | |
| Thunderbolt tehnoloogia | |
| USB4 Gen 3x2 portide arv | 2 |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3,5 mm |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | |
| Dokiühenduse tüüp | Microsoft Surface Connector, Microsoft Surface Cover |
| Turvalisus | |
| Näotuvastus | |
| Võimsus | |
| AC-adapteri toide | 60 W |
| AC-adapteri sagedus | 50-60 Hz |
| AC-adapteri väljundpinge | 15 V |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Liitium |
| Aku mahtuvus | 51,5 Wh |
| Akuelementide arv | 3 |
| Aku kaal | 195 g |
| Aku tööiga (maksimaalne) | 16 h |
| Graafikad | |
| Graafikaadapteri perekond | Intel |
| Graafikaadapter | Iris Xe Graphics |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Mikrofonide arv | 2 |
| Kõlarite võimsus | 2 W |
| Helisüsteem | Dolby Atmos |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 287 mm |
| Sügavus | 9,3 mm |
| Kõrgus | 208 mm |
| Kaal | 891 g |
| Pakendi laius | 272 mm |
| Pakendi sügavus | 54,5 mm |
| Pakendi kõrgus | 371 mm |
| Pakendi kaal | 3,1 kg |
| Pakendi sisu | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Kiirstardi juhend | |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) funktsioon | |
| Intel®i Software Guard Extensions (Intel® SGX) tarkvara | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Ooterežiim | |
| Lisavõimalused | |
| Telefoni andmed | |
| Videokõne | |
| Häälkõne | |
| Muud funktsioonid | |
| Esikaamera resolutsioonid | 2592 x 1944 pikslit |
| Helitugevuse kontroll | |
| Harmonized System (HS) kood | 84713000 |
| Logistika andmed | |
| Layers per pallet (US) | 20 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 272 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 371 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 54,5 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 3,1 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 1 tk |
| Sertifikaadid | |
| ÜRO number | UN3481 |