Tootja: Microsoft
Mudel: 8PM-00018
EAN: 0889842830620
Microsoft Surface Pro 8. Ekraani diagonaal: 33 cm (13"), Ekraani resolutsioon: 2880 x 1920 pikslit. Sisemine mälumaht: 128 GB. Protsessori perekond: Intel® Core™ i3, Protsessori mudel: i3-1115G4. Sisemälu: 8 GB. Tagakaamera resolutsioon (numbriline): 10 MP, Tagumise kaamera tüüp: Üks kaamera, Esikaamera resolutsioon (numbriline): 5 MP, Esikaamera. Wi-Fi standard: Wi-Fi 6 (802.11ax). Kaal: 891 g. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 10 Pro. Toote värv: Plaatina
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Microsoft Surface Pro 8 128 GB 33 cm (13") Intel® Core™ i3 8 GB Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 10 Pro Plaatina | €1118.07 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võrgustumine | |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.1 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Salvesti | |
| Sisemine mälumaht | 128 GB |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Salvestusseade | SSD |
| Tarkvara | |
| Platvorm | Windows |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Proovitarkvara | Microsoft 365 |
| Operatsioonisüsteemi keel | Araabia keel, Taani, Saksa keel, Hollandi, Inglise keel, Hispaania, Soome, Prantsuse keel, Itaalia, Norra, Poola, Portugali, Rootsi |
| Disain | |
| Toote kuju | Tahvel |
| Toote värv | Plaatina |
| Seadme tüüp | Täissuuruses tahvelarvuti |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Erineelduvuskiirus (SAR) keha juures (EL) | 1,5 W/kg |
| Päritoluriik | Hiina |
| Kaamera | |
| Tagumise kaamera tüüp | Üks kaamera |
| Tagakaamera resolutsioon (numbriline) | 10 MP |
| Automaatfookus | |
| Tagakaamera välk | |
| Videosalvestus | |
| Maksimaalne video resolutsioon | 3712 x 2784 pikslit |
| Videosalvestusrežiimid | 1080p, 2160p |
| Video salvestamise kiirus | 30 fps |
| Esikaamera | |
| Esikaamera resolutsioon (numbriline) | 5 MP |
| Esikaamera välk | |
| Windows Hello | |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 33 cm |
| Ekraani resolutsioon | 2880 x 1920 pikslit |
| Pikslite tihedus | 267 punkti tolli kohta |
| Puutetundliku ekraani tüüp | Mahtuvustajur |
| Loomulik kuvasuhe | 3:2 |
| Mälu | |
| Sisemälu | 8 GB |
| Sisemälu tüüp | LPDDR4x-SDRAM |
| Maksimaalne sisemälu | 8 GB |
| Toimimine | |
| GPS | |
| Assisted GPS (A-GPS) | |
| Kiirendusmõõtur | |
| Ümbritseva valguse andur | |
| Güroskoop | |
| Magnetomeeter | |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | |
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i3 |
| Protsessori generatsioon | 11th gen Intel® Core™ i3 |
| Protsessori mudel | i3-1115G4 |
| Protsessori võimendussagedus | 4,1 GHz |
| Protsessorituumad | 2 |
| Protsessori vahemälu | 6 MB |
| Seadistatav TDP alamväärtuse sagedus | 1,7 GHz |
| Pesad & liidesed | |
| Thunderbolt tehnoloogia | |
| USB4 Gen 3x2 portide arv | 2 |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3,5 mm |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | |
| Dokiühenduse tüüp | Microsoft Surface Connector, Microsoft Surface Cover |
| Turvalisus | |
| Näotuvastus | |
| Aku | |
| Sisaldab akut | |
| Akutehnoloogia | Liitium |
| Aku mahtuvus | 51,5 Wh |
| Akuelementide arv | 3 |
| Aku kaal | 195 g |
| Aku tööiga (maksimaalne) | 16 h |
| Võimsus | |
| AC-adapteri toide | 60 W |
| AC-adapteri sagedus | 50-60 Hz |
| AC-adapteri väljundpinge | 15 V |
| Graafikad | |
| Graafikaadapteri perekond | Intel |
| Graafikaadapter | UHD Graphics |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Mikrofonide arv | 2 |
| Helisüsteem | Dolby Atmos |
| Kõlarite võimsus | 2 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 287 mm |
| Sügavus | 9,3 mm |
| Kõrgus | 208 mm |
| Kaal | 891 g |
| Pakendi laius | 272 mm |
| Pakendi sügavus | 54,5 mm |
| Pakendi kõrgus | 371 mm |
| Pakendi kaal | 3,1 kg |
| Pakendi sisu | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Kiirstardi juhend | |
| Telefoni andmed | |
| Häälkõne | |
| Videokõne | |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i Software Guard Extensions (Intel® SGX) tarkvara | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Lisavõimalused | |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) funktsioon | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Ooterežiim | |
| Muud funktsioonid | |
| Helitugevuse kontroll | |
| Esikaamera resolutsioonid | 2592 x 1944 pikslit |
| Sertifikaadid | |
| ÜRO number | UN3481 |
| Logistika andmed | |
| Layers per pallet (US) | 20 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 272 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 371 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 54,5 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 3,1 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 1 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 84713000 |