Tootja: Microsoft
Mudel: 1ND-00004
EAN: 0889842663846
Microsoft Surface Pro 7+. Ekraani diagonaal: 31,2 cm (12.3"), Ekraani resolutsioon: 2736 x 1824 pikslit. Sisemine mälumaht: 512 GB. Protsessori perekond: Intel® Core™ i7, Protsessori mudel: i7-1165G7. Sisemälu: 16 GB. Tagakaamera resolutsioon (numbriline): 8 MP, Tagumise kaamera tüüp: Üks kaamera, Esikaamera resolutsioon (numbriline): 5 MP, Esikaamera. Wi-Fi standard: Wi-Fi 6 (802.11ax). Integreeritud kaardilugeja. Kaal: 784 g. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 10 Pro. Toote värv: Plaatina
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Võrgustumine | |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Salvesti | |
| Sisemine mälumaht | 512 GB |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSDXC |
| Salvestusseade | SSD |
| Tarkvara | |
| Platvorm | Windows |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Proovitarkvara | Microsoft 365 |
| Kaamera | |
| Tagumise kaamera tüüp | Üks kaamera |
| Tagakaamera resolutsioon (numbriline) | 8 MP |
| Tagakaamera resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Automaatfookus | |
| Videosalvestus | |
| Maksimaalne video resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Videosalvestusrežiimid | 1080p |
| Esikaamera | |
| Esikaamera resolutsioon (numbriline) | 5 MP |
| Windows Hello | |
| Disain | |
| Toote kuju | Tahvel |
| Toote värv | Plaatina |
| Seadme tüüp | Täissuuruses tahvelarvuti |
| Korpuse materjal | Magneesium |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 31,2 cm |
| Ekraani resolutsioon | 2736 x 1824 pikslit |
| Pikslite tihedus | 267 punkti tolli kohta |
| Puutetundliku ekraani tüüp | Mahtuvustajur |
| Loomulik kuvasuhe | 3:2 |
| Mälu | |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | LPDDR4x-SDRAM |
| Toimimine | |
| GPS | |
| Assisted GPS (A-GPS) | |
| Kiirendusmõõtur | |
| Ümbritseva valguse andur | |
| Güroskoop | |
| Magnetomeeter | |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | |
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i7 |
| Protsessori generatsioon | 11th gen Intel® Core™ i7 |
| Protsessori mudel | i7-1165G7 |
| Protsessori võimendussagedus | 4,7 GHz |
| Protsessorituumad | 4 |
| Seadistatav TDP alamväärtuse sagedus | 1,2 GHz |
| Aku | |
| Sisaldab akut | |
| Aku tööiga (maksimaalne) | 15 h |
| Graafikad | |
| Graafikaadapteri perekond | Intel |
| Graafikaadapter | Iris Xe Graphics |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Mikrofonide arv | 2 |
| Kõlarite võimsus | 1,6 W |
| Helisüsteem | Dolby Atmos |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 292 mm |
| Sügavus | 8,5 mm |
| Kõrgus | 201 mm |
| Kaal | 784 g |
| Pesad & liidesed | |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | |
| Dokiühenduse tüüp | Microsoft Surface Connector, Microsoft Surface Cover |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Lisavõimalused | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Ooterežiim | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Intel®i Software Guard Extensions (Intel® SGX) tarkvara | |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) funktsioon | |