Tootja: Microsoft
Mudel: 8VA-00018
EAN: 0889842801460
Microsoft Surface Go 3. Ekraani diagonaal: 26,7 cm (10.5"), Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit. Sisemine mälumaht: 128 GB. Protsessori sagedus: 1,1 GHz, Protsessori perekond: Intel® Pentium® Gold, Protsessori mudel: 6500Y. Sisemälu: 8 GB. Tagakaamera resolutsioon (numbriline): 8 MP, Esikaamera resolutsioon (numbriline): 5 MP. Wi-Fi standard: Wi-Fi 6 (802.11ax). Assisted GPS (A-GPS). Integreeritud kaardilugeja. Kaal: 544 g. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 11 Home in S mode. Toote värv: Plaatina
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Salvesti | |
| Sisemine mälumaht | 128 GB |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSDXC |
| Maksimaalne mälukaardi suurus | 64 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Tarkvara | |
| Platvorm | Windows |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home in S mode |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Operatsioonisüsteemi keel | Inglise keel, Itaalia |
| Kaamera | |
| Tagumise kaamera tüüp | Üks kaamera |
| Tagakaamera resolutsioon (numbriline) | 8 MP |
| Maksimaalne video resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Videosalvestusrežiimid | 1080p |
| Esikaamera | |
| Esikaamera resolutsioon (numbriline) | 5 MP |
| Windows Hello | |
| Disain | |
| Toote kuju | Tahvel |
| Toote värv | Plaatina |
| Seadme tüüp | Täissuuruses tahvelarvuti |
| Korpuse materjal | Magneesium |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 26,7 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Pikslite tihedus | 220 punkti tolli kohta |
| HD tüüp | Full HD |
| Puutetundliku ekraani tüüp | Mahtuvustajur |
| Loomulik kuvasuhe | 3:2 |
| Mälu | |
| Sisemälu | 8 GB |
| Sisemälu tüüp | LPDDR3-SDRAM |
| Toimimine | |
| GPS | |
| Assisted GPS (A-GPS) | |
| GLONASS-süsteem | |
| Kiirendusmõõtur | |
| Ümbritseva valguse andur | |
| Güroskoop | |
| Magnetomeeter | |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | |
| Võrgustumine | |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| NFC-tehnoloogia | |
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Pentium® Gold |
| Protsessori mudel | 6500Y |
| Protsessori sagedus | 1,1 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 3,4 GHz |
| Protsessorituumad | 2 |
| Pesad & liidesed | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3,5 mm |
| Dokiühenduse tüüp | Microsoft Surface Connector |
| Võimsus | |
| AC-adapteri toide | 24 W |
| Graafikad | |
| Graafikaadapteri perekond | Intel |
| Graafikaadapter | UHD Graphics 615 |
| Aku | |
| Aku tööiga (maksimaalne) | 11 h |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Mikrofonide arv | 2 |
| Helisüsteem | Dolby Audio |
| Kõlarite võimsus | 2 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 245 mm |
| Sügavus | 83 mm |
| Kõrgus | 175 mm |
| Kaal | 544 g |
| Pakendi sisu | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB tüüp-C |