Tootja: Lenovo
Mudel: ZA940245SE
EAN: 0195890695471
Lenovo Tab P11 Plus. Ekraani diagonaal: 27,9 cm (11"), Ekraani resolutsioon: 2000 x 1200 pikslit. Sisemine mälumaht: 64 GB. Protsessori sagedus: 2 GHz, Protsessori perekond: Mediatek, Protsessori mudel: Helio G90T. Sisemälu: 4 GB. Tagakaamera resolutsioon (numbriline): 13 MP, Tagumise kaamera tüüp: Üks kaamera, Esikaamera resolutsioon (numbriline): 8 MP. Wi-Fi standard: Wi-Fi 5 (802.11ac). Integreeritud kaardilugeja. Kaal: 490 g. Installitud operatsioonisüsteem: Android 11. Toote värv: Sinakasroheline
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Võrgustumine | |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.1 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11ad, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WWAN | Ei ole paigaldatud |
| Salvesti | |
| Sisemine mälumaht | 64 GB |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Salvestusseade | eMCP |
| Tarkvara | |
| Platvorm | Android |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android 11 |
| Disain | |
| Toote kuju | Tahvel |
| Toote värv | Sinakasroheline |
| Seadme tüüp | Mobiilne tahvelarvuti |
| Korpuse materjal | Metall, Polükarbonaat |
| Sertifikaat | ENERGY STAR 8.0 RoHS compliant |
| Kaamera | |
| Tagumise kaamera tüüp | Üks kaamera |
| Tagakaamera resolutsioon (numbriline) | 13 MP |
| Esikaamera | |
| Esikaamera resolutsioon (numbriline) | 8 MP |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 27,9 cm |
| Ekraani resolutsioon | 2000 x 1200 pikslit |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Ekraani heledus | 400 cd/m² |
| HD tüüp | 2K Ultra HD |
| Puutetundliku ekraani tüüp | Mahtuvustajur |
| Mälu | |
| Sisemälu | 4 GB |
| Sisemälu tüüp | LPDDR4x-SDRAM |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas klaviatuur | |
| Krihvel | |
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | MediaTek |
| Protsessori perekond | Mediatek |
| Protsessori mudel | Helio G90T |
| Protsessori sagedus | 2 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 2,05 GHz |
| Protsessorituumad | 8 |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 C-tüüpi portide arv | 1 |
| Aku | |
| Aku mahutavus | 7500 mAh |
| Kiirlaadimine | |
| Aku laadimisaeg | 3 h |
| Aku tööiga (maksimaalne) | 15 h |
| Graafikad | |
| Graafikaadapteri perekond | ARM |
| Graafikaadapter | Mali-G76 MC4 |
| Võimsus | |
| AC-adapteri väljundpinge | 10 V |
| AC-adapteri väljundvool | 2 A |
| Toimimine | |
| Kiirendusmõõtur | |
| Ümbritseva valguse andur | |
| Güroskoop | |
| Lähedussensor | |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 4 |
| Mikrofonide arv | 2 |
| Kõlarite võimsus | 1 W |
| Helisüsteem | Dolby Atmos |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 258,4 mm |
| Sügavus | 163 mm |
| Kõrgus | 7,5 mm |
| Kaal | 490 g |