Tootja: D-Link
Mudel: DWL-6610APE
EAN: 0790069432590
D-Link DWL-6610APE traadita kohtvõrgu pääsupunkti maksimaalne andmeedastuskiirus on 1200 Mbit/s, mis tagab kiire ja usaldusväärse traadita ühenduse suurtes kodudes, kontorites või avalikes kohtades. Pääsupunkt on varustatud eemaldatavate antennidega, mis võimaldavad signaali katvust ja ulatust kuni 4 dBi võimsusega. See toetab nii 2,4 GHz kui ka 5 GHz sagedusribasid ning vastab IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.1Q ja IEEE 802.3af standarditele.
Turvalisus on DWL-6610APE jaoks peamine prioriteet, mis toetab AES, HTTPS, SSH, SSID, TKIP, WPA, WPA-Enterprise, WPA2 ja WPA2-Enterprise turvalisusalgoritme. See sisaldab ka MAC-aadressi filtreerimist ja suudab hallata kuni 32 SSID-d, võimaldades kasutajatel luua eraldiseisvaid traadita võrke erinevateks otstarveteks.
See pääsupunkt on kujundatud lihtsaks paigaldamiseks ja haldamiseks ning sisaldab veebipõhist haldusliidest, mis tagab juurdepääsu erinevatele konfiguratsiooni- ja jälgimisvõimalustele. Selle kerge, plastkonstruktsioon ja kompaktne, laua paigutus muudavad selle lihtsaks integreerimiseks igas võrgustiku keskkonnas.
Power over Ethernet (PoE) tugi võimaldab pääsupunkti paigaldada kohtadesse, kus pole saadaval pistikupesasid, samas kui LED-indikaatorid annavad reaalajas teavet seadme oleku kohta. Lisaks toetab DWL-6610APE teenusekvaliteeti (QoS) ja VLAN-i, tagades, et kriitilised rakendused ja liiklus saavad prioriteetse kohtlemise.
Antud traadita kohtvõrgu pääsupunkt DWL-6610APE on suurepärane valik kõigile, kes soovivad luua kiiret, usaldusväärset ja turvalist traadita võrku.
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| 2,4 GHz | |
| 5 GHz | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 1200 Mbit/s |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Sagedusriba | 2.4 - 2.4835, 5.15 - 5.85 GHz |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3af |
| Kanalite arv | 165 kanalid |
| Wi-Fi multimeedia (WMM)/(WME) | |
| VLAN-i tugi | |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Veebipõhine haldus | |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | AES, HTTPS, SSH, SSID, TKIP, WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA2-Enterprise |
| MAC-aadresside filtreerimine | |
| SSID-tugede arv | 32 |
| Disain | |
| Paigutus | Laud |
| Toote värv | Valge |
| Korpuse materjal | Plast |
| LED-indikaatorid | |
| Sertifikaat | CE, FCC, IC, cUL+UL, LVD, RCM, NCC, BSMI, UL2043 |
| Sisemine | |
| Antenn | |
| Antenni elemendid | Eemaldatav antenn |
| Antennide arv | 4 |
| Antennivõimenduse tase (maksimaalne) | 4 dBi |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 65 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 205 mm |
| Kõrgus | 39 mm |
| Kaal | 476 g |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| DC-pistik | |
| Võimsus | |
| Power over Ethernet tugi | |
| Väljundpinge | 12 V |
| Väljundvool | 1,5 A |
| Elektritarbimine (max) | 10,2 W |
| Tehnilised andmed | |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 6 tk |
| Transpordikasti kõrgus | 27,5 cm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 7,79 kg |
| Transpordikasti pikkus | 56,5 cm |
| Transpordikasti laius | 34,3 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 110 cm |
| Kaubaaluse brutolaius | 120 cm |
| Transpordikarbi netokaal | 6,89 kg |
| Põhikaste (välimine) kaubaaluse kohta (õhk) | 24 tk |
| Põhikaste (välimine) kaubaaluse kohta (meri) | 42 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta (meri) | 252 tk |
| Kaubaaluse kogukaal (meri) | 347,3 kg |
| Kaubaaluse kõrgus (õhk) | 123,5 cm |
| Kaubaaluse kõrgus (meri) | 2,06 m |
| Kogus aluse kohta (õhk) | 144 tk |
| Kaubaaluse kogukaal (õhk) | 212,5 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 243 mm |
| Pakendi sügavus | 235 mm |
| Pakendi kõrgus | 90 mm |
| Pakendi kaal | 1,15 kg |