Tootja: Lenovo
Mudel: ZA6H0027SE
EAN: 0195477984585
Lenovo Tab M10 FHD Plus. Ekraani diagonaal: 26,2 cm (10.3"), Ekraani resolutsioon: 1920 x 1200 pikslit. Sisemine mälumaht: 128 GB. Protsessori sagedus: 2,3 GHz, Protsessori perekond: Mediatek, Protsessori mudel: Helio P22T. Sisemälu: 4 GB. Tagakaamera resolutsioon (numbriline): 8 MP, Tagumise kaamera tüüp: Üks kaamera, Esikaamera resolutsioon (numbriline): 5 MP. Wi-Fi standard: Wi-Fi 5 (802.11ac). Integreeritud kaardilugeja. Kaal: 460 g. Installitud operatsioonisüsteem: Android 9.0. Toote värv: Hall
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Lenovo Tab M10 FHD Plus 128 GB 26,2 cm (10.3") Mediatek 4 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Android 9.0 Hall | €267.11 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võrgustumine | |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| SIM-kaardi tüüp | NanoSIM |
| Salvesti | |
| Sisemine mälumaht | 128 GB |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimaalne mälukaardi suurus | 256 GB |
| Salvestusseade | eMCP |
| Tarkvara | |
| Platvorm | Android |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android 9.0 |
| Disain | |
| Toote kuju | Tahvel |
| Toote värv | Hall |
| Värvi nimi | Iron Grey |
| Seadme tüüp | Täissuuruses tahvelarvuti |
| Kaamera | |
| Tagumise kaamera tüüp | Üks kaamera |
| Tagakaamera resolutsioon (numbriline) | 8 MP |
| Esikaamera | |
| Esikaamera resolutsioon (numbriline) | 5 MP |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 26,2 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1200 pikslit |
| Ekraani heledus | 330 cd/m² |
| Puutetundliku ekraani tüüp | Mahtuvustajur |
| Mälu | |
| Sisemälu | 4 GB |
| Sisemälu tüüp | LPDDR4x-SDRAM |
| Maksimaalne sisemälu | 4 GB |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Pakendi sisu | |
| Krihvel | |
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | MediaTek |
| Protsessori perekond | Mediatek |
| Protsessori mudel | Helio P22T |
| Protsessori sagedus | 2,3 GHz |
| Protsessorituumad | 8 |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 C-tüüpi portide arv | 1 |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | |
| Turvalisus | |
| Sõrmejäljelugeja | |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Liitiumpolümeer (LiPo) |
| Aku mahutavus | 5000 mAh |
| Aku laadimisaeg | 3,5 h |
| Ooteaeg | 1048 h |
| Pideva video taasesituse aeg | 8 h |
| Veebisirvimise aeg (WiFi) | 9 h |
| Võimsus | |
| AC-adapteri väljundpinge | 5 V |
| AC-adapteri väljundvool | 2 A |
| Toimimine | |
| Kiirendusmõõtur | |
| Ümbritseva valguse andur | |
| Lähedussensor | |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Mikrofonide arv | 2 |
| Helisüsteem | Dolby Atmos |
| Graafikad | |
| Graafikaadapter | PowerVR GE8320 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 244,2 mm |
| Sügavus | 153,3 mm |
| Kõrgus | 8,15 mm |
| Kaal | 460 g |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |