Tootja: Huawei
Mudel: 53013NBL
EAN: 6941487279630
Huawei MatePad SE. Ekraani diagonaal: 26,4 cm (10.4"), Ekraani resolutsioon: 2000 x 1200 pikslit, Ekraani tehnoloogia: LCD. Sisemine mälumaht: 32 GB. Protsessori sagedus: 1,9 GHz, Protsessori perekond: Qualcomm Snapdragon, Protsessori mudel: 680. Sisemälu: 3 GB. Tagakaamera resolutsioon (numbriline): 5 MP, Tagumise kaamera tüüp: Üks kaamera, Esikaamera resolutsioon (numbriline): 2 MP. Wi-Fi standard: Wi-Fi 5 (802.11ac). Kaal: 440 g. Installitud operatsioonisüsteem: HarmonyOS 3. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Võrgustumine | |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Salvesti | |
| Sisemine mälumaht | 32 GB |
| Tarkvara | |
| Platvorm | HarmonyOS |
| Installitud operatsioonisüsteem | HarmonyOS 3 |
| Kaamera | |
| Tagumise kaamera tüüp | Üks kaamera |
| Tagakaamera resolutsioon (numbriline) | 5 MP |
| Tagumise kaamera ava number | 2,2 |
| Panoraamrežiim | |
| Automaatfookus | |
| Videosalvestus | |
| Maksimaalne video resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Videosalvestusrežiimid | 1080p |
| Video salvestamise kiirus | 30 fps |
| Esikaamera | |
| Esikaamera resolutsioon (numbriline) | 2 MP |
| Eesmise kaamera ava number | 2,2 |
| Disain | |
| Toote kuju | Tahvel |
| Toote värv | Must |
| Seadme tüüp | Mobiilne tahvelarvuti |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 26,4 cm |
| Ekraani resolutsioon | 2000 x 1200 pikslit |
| Ekraani tehnoloogia | LCD |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Ekraani heledus | 360 cd/m² |
| HD tüüp | 2K |
| Pikslite tihedus | 225 punkti tolli kohta |
| Loomulik kuvasuhe | 16:10 |
| Ekraani värvide arv | 16,78 miljonit värvi |
| Mälu | |
| Sisemälu | 3 GB |
| Toimimine | |
| Assisted GPS (A-GPS) | |
| Ümbritseva valguse andur | |
| Güroskoop | |
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Qualcomm |
| Protsessori perekond | Qualcomm Snapdragon |
| Protsessori mudel | 680 |
| Protsessori sagedus | 1,9 GHz |
| Protsessorituumad | 6 |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 C-tüüpi portide arv | 1 |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3,5 mm |
| Aku | |
| Sisaldab akut | |
| Aku mahutavus | 5100 mAh |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Mikrofonide arv | 1 |
| Pakendi sisu | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB tüüp-C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 156,7 mm |
| Sügavus | 7,85 mm |
| Kõrgus | 246,9 mm |
| Kaal | 440 g |
| Pakendi laius | 256 mm |
| Pakendi sügavus | 46 mm |
| Pakendi kõrgus | 167 mm |
| Pakendi kaal | 667 g |
| Telefoni andmed | |
| Videokõne | |