Tootja: Gecko Covers
Mudel: SCRV10T49
EAN: 8718969059763
Gecko Covers SCRV10T49. Ekraanikaitse tüüp: Selge ekraanikaitse, Ekraani maksimaalne suurus: 32,8 cm (12.9"), Materjal: Karastatud klaas, Kõvadus: 9H, Brändiühilduvus: Apple, Ühilduvus: iPad Pro 12.9 (2018/2020/2021). Kaal: 57,3 g. Kogus pakis: 1 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Gecko Covers SCRV10T49 tahvelarvuti ekraanikaitsed Selge ekraanikaitse Apple 1 tk | €63.88 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Ekraanikaitse tüüp | Selge ekraanikaitse |
| Brändiühilduvus | Apple |
| Ühilduvus | iPad Pro 12.9 (2018/2020/2021) |
| Ekraani maksimaalne suurus | 32,8 cm |
| Kaitseomadused | Mustusekindel, Kriimukindel, Löögikindel |
| Kõvadus | 9H |
| Toote värv | Läbipaistev |
| Materjal | Karastatud klaas |
| Lihtne kasutada | |
| Lihtne eemaldada | |
| Lihtne puhastada | |
| Kumerad servad | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Ekraani suurus k x l | 277,7 x 211,9 mm |
| Paksus | 0,3 mm |
| Kaal | 57,3 g |
| Pakendi laius | 262 mm |
| Pakendi sügavus | 346 mm |
| Pakendi kõrgus | 371 mm |
| Pakendi kaal | 229,3 g |
| Logistika andmed | |
| Transpordikasti kõrgus | 60 cm |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Transpordikasti pikkus | 33 cm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 30 tk |
| Transpordikasti laius | 45 cm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 9,2 kg |