Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Materjal | Polüstüreen |
| Toote värv | Sinine, Valge |
| ISO A-seeria suurused (A0...A9) | A4, A5 |
| Sektsioonide arv | 2 |
| Kaasas kate | |
| Sahtlite arv | 2 sahtel(id) |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 251 mm |
| Pikkus | 275 mm |
| Kõrgus | 143 mm |
| Kaal | 810 g |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |