| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Leitz LEITZ Polka na dokumenty SORTY JUMBO, niebieski ES1881 (4002432352982) | €36.00 |
|
eltek.lv |
Leitz LEITZ dokumenty SORTY JUMBO, | €47.57 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Materjal | Polüstürool |
| Toote värv | Sinine |
| Virnastatav | |
| Standardmeedia suurused | A3 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 490 mm |
| Pikkus | 385 mm |
| Kõrgus | 125 mm |
| Kaal | 1 kg |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |