| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Leitz POLKA NA DOKUMENTY LEITZ PLUS PRZEZROCZYSTA BIALA suk0960187 (4002432374717) | €10.60 |
|
eltek.lv |
Leitz PÓŁKA NA DOKUMENTY LEITZ PLUS | €11.01 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Materjal | Polüstüreen |
| Toote värv | Läbipaistev |
| Formaat | A4 |
| Virnastatav | |
| Riiulite arv (max) | 10 |
| Sektsioonide arv | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 255 mm |
| Pikkus | 357 mm |
| Kõrgus | 70 mm |
| Kaal | 280 g |
| Sisemõõdud (l x s x k) | 242 x 330 x 30 mm |