Tootja: Miele
Mudel: 28649840D
EAN: 4002515935699
Miele DA 6498 W Pure. Maksimaalne tõmbevõimsus: 380 m³/h, Tõmbamise tüüp: Toruga/retsirkuleeriv, Äratõmbetõhususe klass: A. Tüüp: Seinale kinnitatav, Toote värv: Must, Kontrolli tüüp: Puudutus. Rasvafiltri tüüp: Roostevaba teras, Filtrite arv: 1 tk, Filtrikihtide arv: 10 tk. Pirni võimsus: 3 W, Pirnide arv: 2 pirn(id), Pirni tüüp: LED. Energiatõhususe klass: A++, Aastane energiakulu: 25 kWh, Ühendatud koormus: 90 W
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Tvaika nosūcējs Miele DA 6498 W Pure Black | €1919.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Tüüp | Seinale kinnitatav |
| Toote värv | Must |
| Kontrolli tüüp | Puudutus |
| Juhtme pikkus | 1,5 m |
| Heitgaasiotsiku läbimõõt | 15 cm |
| Toimimine | |
| Maksimaalne tõmbevõimsus | 380 m³/h |
| Tõmbamise tüüp | Toruga/retsirkuleeriv |
| Äratõmbetõhususe klass | A |
| Valgustõhususe klass | A |
| Rasva filtrimistõhususe klass | C |
| Retsirkulatsiooni maksimaalne võimsus | 330 m³/h |
| Müratase (aeglane kiirus) | 37 dB |
| Müratase (keskmine kiirus) | 45 dB |
| Müratase | 53 dB |
| Müratase (suur kiirus) | 53 dB |
| Müratase (retsirkulatsiooni režiim) | 60 dB |
| Rõhk (Pa) | 20 |
| Minimaalne kaugus elektripliidist | 45 cm |
| Minimaalne kaugus gaasipliidist | 65 cm |
| Filtreerimine | |
| Rasvafiltri tüüp | Roostevaba teras |
| Filtrite arv | 1 tk |
| Filtrikihtide arv | 10 tk |
| Nõudepesumasinakindel filter | |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass | A++ |
| Ühendatud koormus | 90 W |
| Aastane energiakulu | 25 kWh |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Vool | 10 A |
| AC-sisendpinge | 230 V |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 899 mm |
| Sügavus | 530 mm |
| Kaal | 25 kg |
| Valgustus | |
| Pirni võimsus | 3 W |
| Pirnide arv | 2 pirn(id) |
| Pirni tüüp | LED |
| Valgustustihedus | 510 lx |