Tootja: Miele
Mudel: 10451560
EAN: 4002515778302
Miele DA 2390. Maksimaalne tõmbevõimsus: 600 m³/h, Tõmbamise tüüp: Toruga/retsirkuleeriv, Äratõmbetõhususe klass: A. Tüüp: Sisseehitatud, Toote värv: Roostevaba teras, Korpuse materjal: Roostevaba teras. Rasvafiltri tüüp: Roostevaba teras, Filtrite arv: 2 tk. Pirni võimsus: 3 W, Pirnide arv: 4 pirn(id), Pirni tüüp: LED. Energiatõhususe klass: A, Aastane energiakulu: 55,3 kWh, Energiatõhususe skaala: A+++ kuni D
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Miele DA 2390 | €1279.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Tüüp | Sisseehitatud |
| Toote värv | Roostevaba teras |
| Korpuse materjal | Roostevaba teras |
| Juhtme pikkus | 1,5 m |
| Sisseehitatud ekraan | Ei |
| Kontrolli tüüp | Puudutus |
| Heitgaasiotsiku läbimõõt | 15 cm |
| Toimimine | |
| Maksimaalne tõmbevõimsus | 600 m³/h |
| Tõmbamise tüüp | Toruga/retsirkuleeriv |
| Äratõmbetõhususe klass | A |
| Valgustõhususe klass | A |
| Rasva filtrimistõhususe klass | A |
| Retsirkulatsiooni maksimaalne võimsus | 500 m³/h |
| Kiiruste arv | 3 |
| Intensiivkiirus | Jah |
| Müratase (keskmine kiirus) | 48 dB |
| Müratase (suur kiirus) | 52 dB |
| Müratase (aeglane kiirus) | 47 dB |
| Müratase | 52 dB |
| Müratase (intensiivne kiirus) | 64 dB |
| Müratase (retsirkulatsiooni režiim) | 54 dB |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass | A |
| Energiatõhususe skaala | A+++ kuni D |
| Mootori võimsus | 230 W |
| Aastane energiakulu | 55,3 kWh |
| Vool | 10 A |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| AC-sisendpinge | 230 V |
| Filtreerimine | |
| Rasvafiltri tüüp | Roostevaba teras |
| Filtrite arv | 2 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 884 mm |
| Sügavus | 297 mm |
| Kõrgus | 450 mm |
| Kõrgus ilma korstnata | 6,3 cm |
| Kaal | 13 kg |
| Valgustus | |
| Pirni võimsus | 3 W |
| Pirnide arv | 4 pirn(id) |
| Pirni tüüp | LED |
| Valgustustihedus | 500 lx |